Išpardavimas! Dunlop SP Sport Maxx Padidinti

Tik internetu

Dunlop SP Sport Maxx 275/40R21/107Y

275/40 R21 107Y

Nauja prekė

„SP SPORT MAXX“

Didžiausias sukibimas ir valdymas, didžiausias važiavimo malonumas. Skirta galingiems sportiniams automobiliams.

  • Išskirtinis valdymas važiuojant sausa ir šlapia danga
  • Puikus stabdymo ir greitėjimo efektyvumas
  • Didelis atsparumas slydimui vandens paviršiumi
  • Stabilumas ir komfortas

Smulkiau

Tik Internetu

295,00 € su PVM

-30,00 €

325,00 € su PVM

Charakteristikos

Sezoniškumas Vasarinės
Automobilio tipas Visureigis / SUV
Gamintojas Dunlop
Modelis SP Sport Maxx
Plotis 275
Aukštis 40
Skersmuo R21
Apkrova 107 (975 kg)
Greičio indeksas Y - iki 300 km/h
Sustiprinimo tipas XL
Padangos klasė Premium
Degalų naudojimo efektyvumas E
Sukibimas su šlapia danga C
Triukšmo lygis 1
Riedėjimo triukšmingumas 68 db
Pagamino metai 2016

Apie prekę

IŠSKIRTINIS VALDYMAS VAŽIUOJANT SAUSA IR ŠLAPIA DANGA

Išskirtinį efektyvumą „SP Sport Maxx“ leidžia pasiekti „Dunlop Touch" technologija. Slėgis tolygiai paskirstomas visoje padangoje, daugiau gumos susiliečia su važiuojamosios dangos paviršiumi. Posūkio pradžia yra tolygi ir suteikia daugiau laiko pajusti kelią bei prireikus reaguoti.

PUIKIOS STABDYMO IR GREITĖJIMO SAVYBĖS

Lenktynių trasoje išbandytas gumos mišinys suteikia geresnį sukibimą važiuojant sausais ir šlapiais keliais. Greitėjimas tampa spartesnis, sutrumpėja stabdymo laikas. Patvarus gumos mišinys yra ilgalaikis ir leidžia nuvažiuoti didesnį atstumą.

DIDELIS ATSPARUMAS SLYDIMUI VANDENS SLUOKSNIU

„SP Sports Maxx“ padangos puikios esant drėgnam orui. Specialios protektoriaus sritys greitai išstumia vandenį iš po padangos ir sumažina slydimo pavojų važiuojant permirkusiais keliais.

STABILUMAS IR KOMFORTAS

Mėgaukitės tolygiu ir tiksliu vairavimu važiuodami dideliu greičiu; tai padeda užtikrinti stabili centrinės briaunos konstrukcija. Protektoriaus raštas sumažina triukšmą ir važiavimą padaro tylesniu ir patogesniu.

SPECIALI PADANGOS BRIAUNOS SISTEMA

Sustiprina padangos jungtį su ratlankiu, todėl gerėja vairavimo tikslumas. Speciali padangos briaunos sistema pagerina kontrolę ir užtikrina geresnį ryšį su keliu.Pranašumai Geresnis ryšys su keliu, geresnis stabilumas ir tikslesnis vairavimas.

VIENTISA JUOSTA (JLB)

Hibridinio sluoksnio technologija, užtikrinanti itin mažą deformaciją važiuojant dideliu greičiu.Pranašumai Itin geras stabilumas važiuojant dideliu greičiu; tolygus dėvėjimasis.

MAKSIMALI RATLANKIO BRIAUNOS APSAUGA (MFS)

Ratlankio briaunos apsaugos sistema. MFS sistema apsaugo ratlankio briauną, nes visą padangos apskritimą dengia guminis kraštas, apsaugantis ratlankio briauną. Tai tarsi apsauginė zona, sušvelninanti smūgius.Pranašumai Apsaugo brangaus lydinio ratlankius, kad jie nesusibraižytų į šaligatvio bordiūrą.

DAUGIASPINDULIS PROTEKTORIAUS RAŠTAS (MRT)

MRT konstrukcijoje naudojama dešimt skirtingų rašto spindulių, o tai pagerina tikslumą. Slėgis labai gerai paskirstomas visame sąlyčio su kelio paviršiumi plote. Rezultatas – tikslesnė reakcija, nes padanga sklandžiau pereina iš tiesios trajektorijos į posūkį.Pranašumai Daug geresnis padangos paviršiaus sąlytis su kelio danga visomis važiavimo sąlygomis; puikus valdymas šlapiame ir sausame kelyje; geresnis valdymas sukant.

DVIGUBAS SILICIO MIŠINYS

Šis mišinys pagerina greitėjimą ir mažina dėvėjimąsi bei pleišėjimą.Pranašumai Puikus stabdymo ir greitėjimo efektyvumas; nepriekaištingas valdymas vasaros ir rudens keliuose; didelis sukibimas; atsparumas dėvėjimuisi.