Sumažinta kaina! Bridgestone Blizzak DM-V2 Padidinti

Tik internetu

Bridgestone Blizzak DM-V2 275/50R22/111T

275/50 R22 111T

Nauja prekė

Tik Internetu

330,00 € su PVM

-32,61 €

362,61 € su PVM

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 2

Charakteristikos

Sezoniškumas Žieminės
Automobilio tipas Visureigis / SUV
Gamintojas Bridgestone
Modelis Blizzak DM V2
Plotis 275
Aukštis 50
Skersmuo R22
Apkrova 111 (1090 kg)
Greičio indeksas T - 190 km/h
Padangos klasė Premium
Tipas Minkšto mišinio
Pagamino metai 2016

Apie prekę

Bridgestone Blizzak DM V2 žieminės padangos visureigiams

Naujoji Blizzak DM-V2 padanga -  tai geriausia ir pažangiausia Bridgestone koncerno sukurta žieminė padanga visureigiams! Šios padangos skirtos vairuotojams žinantiems, kokios sudėtingos, ekstremalios ir reiklios būna vairavimo sąlygos žiemą. Blizzak DM-V2 padangos pasiryžusios saugiai ir užtikrintai įveikti pačius netikėčiausius iššūkius. Tai didele trauka ir galinga stabdymo jėga ant sniego bei ledo pasižyminčios padangos, kurios jūsų kelionėms suteiks ypatingą komfortą ir saugumą.

Išskirtinės savybės važiuojant ledu: naujosios Blizzak DM-V2 padangos sukurtos naudojant naujausią ir pažangiausią gumos mišinį su daugybe mažų membranų, kurios ypač efektyviai išstumia vandens pertektlių atsirandantį tarp padangos ir apledėjusių paviršių. Tai žymiai sumažina slydimo pajovojų bei suteikia patikimesnį stabdymą.

Geresnė trauka: inovatyvus padangos protektoriaus raštas turi 15% daugiau aštrių briaunelių, (lyginant su pirmtake DMV1) kas leido pagerinti tolygesnį sniego paskirstymą ir sukibimą važiuojant puriu bei šlapiu sniegu.

Tikslesnis valdymas:  pagerintas padangos kontaktinis paviršius ypač tolygiai paskirto spaudimą padangos ir kelio kontakto vietoje, tai ne tik suteikia geresnį sukibimą važiuojant ledu bet ir bendrą padangos stabilumą bei tolygų dėvėjimąsi.

Naujoji Bridgestone Blizzak DM-V2 tai karščiausias Bridgestone pasiūlymas šiai žiemai, sukurtas užtikrintai nugalėti visas žiemos kliūtis. Gaminamos 50 išmatavimų, nuo 15 iki 22 skersmens, nuo 40 iki 70 aukščio, T bei H greičio indeksų.